Малиш Альбіна
Прізвище: Малиш.
Ім’я: Альбіна.
По батькові: Олександрівна.
Років: 14.
Захоплення:
Журналістика. Мене навчають:
як правильно говорити, вимовляння
скоромовок, фотографувати, знімати відео,
писати статті, брати інтерв’ю,
спілкуватися з відомими людьми,
як правильно, рівно та гарно ходити
в житті і на сцені. Одне з найцікавіших для мене - це взяти інтерв'ю у відомої людини, яка особлива й має свій певний успіх і досвід.
Ми беремо участь у різноманітних Міжнародних і Всеукраїнських фестивалях, які проходять у різних куточках світу.
Хореографія. Я багато тренуюся, щоб потім гарно виступи на сцені.
Я люблю, щоб про мене чули і говорили, сцена - це моє покликання і життя.
Представниця: Медіа-Центру Зоряний TV
Улюблена тварина: собака, хом’ячок.
Журналістські роботи:
Сон! Як швидко заснути
Рекомендації, щоб швидко заснути
Що таке сон? Немає жодної людини, яка не любить трохи поспати, але часом буває, що не можеш заснути! Багато різних думок, картинок, які змінюються перед очима зі швидкістю світу і таке інше.
Розрізняють декілька способів швидкого засинання:
По-перше: Застосовуйте ліжко лише для сну. Майже всі на ліжку обожнюють посидіти, поважати, елементарно поваляться протягом дня або після роботи, ніби має можливість дарувати помилкові сигнали мозку, як скоро ви прийшли з-за здоровим сном, а ніяк не елементарно перепочити.
Ніяк не їжте перед сном. Їжте за 2-3 години до сну. Під час перетравлення їжі, збільшує кровообіг, ніби водить до збільшення серцебиття, виходить, ніби замість такого, щоб віддати організму вгамуватися, ви завантажуєте його. Природно, ніби заснути стане тяжко з досконалим шлунком. При цьому довгий період без їжі на ніч, ще погано впливає на засинання.
Прийміть душ. Заспокійлива ванна або душ допоможуть заспокоїтися, скинути нервове зусилля. Якщо ви любите взяти ванну кімнату, то є один психологічний спосіб, як скоро заснути. Міститься він в тому, ніби необхідно зберегтися в ванною кімнатою поки волога цілком опуститися, при цьому давайте, як всі ваші клопоти і труднощі йдуть спільно з водою. Якщо ви побачили, ніби після ділок / ванни у вас навпаки є енергетичний зліт, то пересуньте прийом аква-операкції на 2-3 години по сну.
Переодягніться до сну. Щоб віддати організму невербальну команду, ніби швидко дрімати, переодягніться в одяг для сну. Ніяк не дивіться телевізор, ніяк не сидіть через компом, ніяк не дозволяється перед сном гаджети, щоб лише зайти на улюблений форум.
Застосовуючи дані аксесуари, ви перед сном завантажуєте мозок додаткової інформацією, а якщо на мить попадеться ніби щось погане, то поганий сон забезпечений. Принесіть зручні умови згідно вологи, свіжості, неодмінно провітрюйте спальню перед сном.
Складіть перелік справ на на наступний день. Якщо ви напружені, турбуєтеся, як все встигнути на наступний день, то вивантажити мозок безсумнівно допоможе перелік справ на на наступний день. Так ви можете відрегулювати ідеї і розслабитеся, як скоро побачите точний чин діянь.
Перед сном постарайтеся заспокоїтися, відкиньте нехороші ідеї. Напевно легше заявити, ніж виготовити на практиці. Однак посприяти звільнитися від огидних ідей або забути проблеми дня, безсумнівно допоможе читання улюбленої, позитивної і легкою книжки або улюблене рукоділля (плетіння, вишивка, малювання, иллюминирование). Тут важливо не перегнути палицю, так як будь-який рукоділля має можливість затримати вас на кілька годин.
Лягайте спати і прокидайтеся в один час, в тому числі і, якщо ви вважаєте себе згідно способу життя "совою". Організм скоро перебудується на новітні біоритми і спати в застосовне час буде для вас звичкою, а ніяк не болісної тортурами по пришестя сну.
Ніяк не пийте перед сном кави, зелений чай, який зберігає кофеїн, сильний чорний чай, матетакжеакже солодкі газовані напої. Обійдіться склянкою теплого молока, водою або розслаблюючим трав'яним чаєм.
Будильник або телефонний апарат з встановленим часом для зльоту прибирайте подалі, щоб ви ніяк не могли дивитися через часом і безперервно помічати, наскільки адже вам залишилося дрімати. Напевно хвилює сердиту систему, ніби жодним чином ніяк НЕ безсумнівно допоможе скоро заснути, а викликає лише невдоволення.
Ось і всі рекомендації для гарного та швидкого сну. Бажаю вам непоганого та швидкого сну.
Стильно одягайся в школі
Шкільна форма – спеціальний варіант одягу (уніформи), призначений для дітей, що ходять до школи. Введення та затвердження форми перепало на 1883 рік, коли ввели загальну систему мундирів Російської імперії. Форма на той час визначала як посаду людини, так і місце її в суспільстві. Школяр міг одягати форму не тільки до школи на заняття, а й на свята та заходи, тим самим показував суспільству свій статус серед інших дітей.
З часом життя стало більш довільним і дітям не аби-як набридала шкільна форма. На сьогоднішній день є неймовірно багато дизайнерів, які намагаються удосконалити форму, зробити більш стильною, додати певної родзинки. І зараз ми поговоримо про те, як мати класний і стильний вигляд в школі. Давайте поглянемо, яка шкільна форма в різних куточках світу, в тому числі і в Україні.
Першою країною буде Японія. Шкільна форма у Японії буває двох видів. Перший вид — класичний: біла сорочка, темний піджак, штани для хлопчиків і спідниця для дівчаток. Другий - має назву «Сейлор фуку», що в перекладі означає «матроський костюм». Японці запозичили такий стиль у британської військово-морської форми початку XIX століття.
Друга країна - це Куба. Форма тут є невід’ємним і обов’язковим елементом як для школярів, так і студентів. Кожен клас має свій колір, і саме по ньому можна визначити, до якого класу ходить дитина.
Третя країна це В’єтнам. У В’єтнамі учні одягають традиційну сукню «аозай» білого кольору, який має вигляд халату з високим розрізом. Його носять з джинсами як хлопці, так і дівчата.
Четвертою є країна мусульман. Тут є обов’язковим атрибутом жіночої шкільної форми хустка. Дівчина, якій виповнилося 12 років, має одягнути на себе хіджаб.
П’ятою країна - Китай. Шкільна форма тут єдина і являє собою мішкуватий зелено-білий спортивний костюм. Він зазвичай на розмір або два більше, ніж треба, і позбавляє його власників будь-яких статевих відмінностей.
А тепер Україна. В 1949 році в СРСР ввели єдину шкільну форму. Хлопці були зобов’язані носити гімнастерки з комірцем стійкою, а дівчата – коричневі вовняні сукні з чорним фартухом, а на свята – білим. Протягом багатьох років шкільна форма неодноразово змінювалась. Після розпаду Радянського Союзу, світ відмовився від обов’язкового носіння шкільної форми. Тепер кожен навчальний заклад вирішує сам, вводити шкільну форму чи не вводити. Більш престижні школи виготовляють вводять власну форму. З часу правління Президента Володимира Зеленського було скасовано обов’язкове носіння шкільної форми для учнів середньої школи.
На сьогоднішній день шкільна форма сучасна, удосконалена модними тенденціями. Вона прищеплює дітям гарні манери, робить їх дисциплінованими. Я вважаю, що в різних країнах різні закони та смаки, так само як і в кожної людини. Тому радила б вам носити шкільну форму, а вже саме яку, обирайте на власний розсуд.