top of page

Дударєва Софія

Привіт, мене звати Софія.

Мені 11 років.

Я дуже допитлива і різностороння!

Обожнюю цікаві історії, цікавлюсь гороскопом.

Полюбляю малювати і у мене це непогано виходить!

%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%

Відеороботи:

Про популярних істот із Української міфології

відеороботи
міфічні істоти

Журналістські роботи:

Мої знаки зодіаку

Якорь 1
мї знаки зодіаку
DSC_8543.JPG

2й знак – Телець, ПЛАНЕТА Венера, знак, який я намалювала першим і саме він надихнув мене намалювати всі інші знаки.

DSC_8546.JPG

4-им знаком буде Рак, покровитель Місяця. На малюнку зображена червоноволоса дівчина, які хоче причепити на себе справжнього рака.

DSC_8541.JPG

6-й знак – Діва, планета Меркурій. Зображено сучасну типову инста-дівчину.

DSC_8540.JPG

8й – Скорпіон, планета Юпітер. На малюнку дівчина, яка тримає в руках тварину – скорпіона.

DSC_8542.JPG

Слідуючий знак – Козеріг, планета Сатурн. На малюнку я зобразила диво-сутність – нібито русалка, але вона з рогами.

DSC_8544.JPG

І нарешті, останній знак – Риби – планети – Нептун та Юпітер.

DSC_8550.JPG

Усім привіт! З вами юна журналістка Медіа-центру «Зоряний ТВ», Софія Дударєва. І сьогодні я розповім вам надзвичайно цікаву тему.

Знаки зодіаку - дванадцять сегментів небесної сфери, що ділять її по довготі. Інакше кажучи, знаки зодіаку це ділянки неба, розбиті на рівні 30-градусні відрізки. І так… Розпочнемо

1й знак зодіаку – Овен. Його планетою є Марс та стихія вогонь. Він в мене асоціюється з чимось тихим та потайним, яке при відповідних обставинах, завжди зможе за себе постояти.

DSC_8538.JPG

Наступний знак – Близнюки, його планета Меркурій.  На малюнку зображено двох сестер, які є близнюками, але в той же час вони різними особистостями, це показала тим, що вони відрізняються за зростом та стилем одягу.

DSC_8547.JPG

5й знак – Лев. Для мене він асоціюється з Сонцем. На малюнку я зобразила дівчину з пишним рудим волоссям, біля якої сидить цар звірів.

DSC_8548.JPG

Слідуючим будуть – Терези, вони підпорядковуються двом планетам – Венері та Сатурну. Чомусь цей знак асоціюється в мене з вагами правосуддя.

DSC_8545.JPG

9й знак – Стрілець, його планета – Юпітер. Я відобразила цей знак, як дівчину, що тримає в руках лук.

DSC_8539.JPG

І ми підходимо до кінця , 11 знак зодіаку – Водолій. Він має дві планети – Сатурн і Уран. Малюнок відображає дівчину, яка поливає квіти у вазоні, та через свою сонливість проливає повз вазон воду.

DSC_8549.JPG

Ой, зовсім забулася. Нещодавно з’явився 13 знак зодіаку – Змієносець - це велика літера U з хвилястою лінією, що йде поперек неї. Цей символ фактично являє собою велике сузір'я на небесному екваторі. Вважається, що це зображення людини, яка схопила змію. Я ж вирішила зобразити людину, яка має зміїного хвоста.

Далеко не всі астрологи сприймають цей знак, а вірять у те, що є 12 місяців року, так і має бути 12 знаків зодіаків. А хтось взагалі не вірить у зірки та їх передбачення майбутнього. Особисто моя порада вам:  вірте у краще і все з вами буде добре!

А з вами була я , юна журналістка Медіа-центру «Зоряний ТВ», Софія Дударева. Залишайтеся завжди на позитиві разом із «Зоряний ТВ». Будь в тренді!

Обличчя моєї країни

Чим унікальна Україна? Що є такого в нашій державі, чого немає в інших?

Тарас Шевченко і рідна мова

 

Тарас Шевченко – наш славетний український поет, прозаїк, художник, етнограф , який прославив Україну на весь світ. Ним написано незліченну кількість оповідань, байок та переказів про козаків. Можна говорити про цю видатну постать безліч, ви тільки вдумайтеся: у світі встановлених пам’ятників Шевченку – 1256! Таким поетом пишалася б будь-яка країна світу, та можна сказати з гордістю, що він наш – український Кобзар.

Найбільший портрет Тараса Григоровича сягає площею понад 500 м², його було намальовано на стіні 17-типоверхівки в місті Харкові, а саме в жовтні 2014 року.  Це графіті, занесене до Книги рекордів України. Силует зображення малювали навіть ночами, більше двох тижнів. На втілення задуму художників знадобилось близько 900сот балонів аерозольної фарби. Ширина готового малюнку становить 12 метрів, а висота – 43 метра.

Така велична постать як Т.Г. Шевченко писав свої творіння саме українською мовою. Українська мова – одна з наймилозвучніших мов світу. В інституті української мови НАН України, зберігається унікальна мапа, датована у 19-ому ст., яка вказує на те, що українці зі своєю рідною мовою займали території, значно більші за сучасні кордони. Вона дивує й захоплює багатством словника, безмежністю форм, плинністю. А іноземці, побувавши в Україні, відмічають ніжність, витонченість і милозвучання української мови. І це, напевно, насправді так, адже по мелодійності вона займає друге місце у світі.

 

Вареники та борщ

Вареники – чи не найпопулярніша страва українського народу. Назва “вареники” – є загальноукраїнською. Найпопулярнішими вважають вареники з картоплею, сиром, вишньою, чорницею та іншими ягодами. Також є у кулінарному доробку українських пращурів доволі дивні поєднання - вареники з начинкою папороті або редьки. В Буковелі щороку традиційно проходить фестиваль вареників. А у 2013 році був побудований сніговий пам’ятник варенику, який увійшов до «Книги рекордів ТК «Буковель», як найбільший вареник у світі, виготовлений зі снігу.

Червоний борщ - це основна перша страва української кухні. Він набув широкого міжнародного поширення і визнання. Борщ разом із галушками є певною мірою символом української національної кухні. Борщ - це страва, яка не з'явилася одного року чи одного дня. Вона переживала та переживає сьогодні трансформації і розповідає про нас. Існує понад 70 складених і описаних рецептів червоного борщу.

 

Карпати та могутня річка Дніпро

У нас найкращі краєвиди, оспівані в піснях та описані у віршах. Гори, луки, галявини, озера, моря, річки вже багато тисячоліть надихали, надихають та будуть надихати. Ще з давніх-давен, гори - це місце, де душа розслабляється, дихання стає таким чистим і вільним, всі погані думки залишають розум. Краса величних Карпат, ще не залишила байдужим жодного відвідувача. І взимку, і влітку, величезна кількість туристів, спостерігаючи за великими схилами і гострими шапками гір, можуть побути собою, відчути наповненість своєї душі. Дивлячись на ліси, пагорби, схили гір, одразу розумієш, чому так багато українських письменників писало про Карпатах і про народи, які заселяли цю територію. Нехай Карпати і не відрізняються родючістю, зате вони особливі своєю душевністю, яку у цих гір ніхто ніколи не зможе відібрати!

 Щорічно у першу суботу липня відзначається Міжнародний день Дніпра. Дніпро за довжиною посягає четверте місце в Європі - це головний постачальник води в Україні. Водними ресурсами Дніпра користуються біля 30 млн. жителів України. Перші вітчизняні відомості про Дніпро є в літописах Київської Русі таких як  «Повість минулих літ» і у великому поетичному творі «Слово про похід Ігорів».           

Київ

Київ – столиця України та одне з найстаріших міст Європи, засноване щонайменше 1500 років тому. Сучасне європейське місто здатне здивувати будь-кого – від любителів природної краси, архітектури та визначних пам'яток до тих, хто віддає перевагу більш насиченому та активному відпочинку.

Київ побудовано на схилах живописної річки Дніпро, що дає можливість милуватися неповторними панорамами мегаполісу. Поряд із сучасними хмарочосами, торгівельно-розважальними розташовані цікаві історичні будівлі, пам'ятки мистецтва й архітектури, тихі вузькі вулички із своєю історією та неповторним шармом. Тут велика кількість зелених скверів, парків, фонтанів, музеїв, університетів, храмів, театрів, кафе, ресторанів та клубів на будь-який смак. Як кожна столиця, Київ живе насиченим та бурхливим життям – розвивається, реконструюється, стає кращим, але одне залишається незмінним – бажання вивчати це місто та кожного разу відкривати його з іншого боку.

 

Вишиванка й народ

У нас живуть дуже талановиті люди, які створюють власними руками унікальні речі серед них вишиванка. Вишиванка вважається не тільки національним одягом, а ще й оберегом від усього лихого. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка символізує родину, вірність та любов. Кожен регіон України має свою особливу вишивку, яка відрізняється від інших своєю технікою та орнаментом.

Незалежній Україні – 30 років. І весь цей час у кожному її осередку були люди, яким держава небайдужа, які хочуть гарного майбутнього для своїх дітей у цій країні. Вони об’єднали навколо себе однодумців різного віку, статі, етнічного походження та віросповідання, статусу та напрямку професійної діяльності. Вони і є справжнім обличчям України. Це – люди, які з гордістю пам’ятають нашу історію, пишаються тим, що вони українці та щиро вірять у світле, чисте та безкінечне майбутнє нашої Батьківщини – України.

обличчя моєї країни
bottom of page