top of page
  • Instagram

УЛЯНА ГОЛОВЧЕНКО

Вітаю!

З Вами юна журналістка Медіа-Центру «Зоряний TV”- Головченко Ульяна.

Я активна і цілеспрямована.

Нещодавно отримала кандидата у майстри спорту з художньої гімнастики, якою займаюсь вже понад 10 років. 
Я постійно розвиваюсь й намагаюся не гаяти час.

Співала та грала на синтезаторі, закінчила шість класів у музичній школі, займалась хореографією різних стилів, відвідувала модельну школу. 
Моє літо дуже насичене і активне. Щороку я їжджу до табору "Зоряний".

Полюбляю подорожувати. Мої улюблені міста в Україні: Київ, Одеса і Львів!

Незважаючи на мій активний графік, у мене залишається трошки вільного часу, тоді я ще встигаю зробити домашні справи, погуляти з подругами, подивитися класні фільми або серіали.
У майбутньому планую успішно закінчити школу, отримати чудовий атестат й вступити до кращого університету України. 
Журналістика для мене це - гарна розмова у кадрі і можливість проявити свої творчі здібності.

зображення_viber_2021-10-20_15-31-00-559_edited.jpg

Журналістські роботи

Журналістські роботи


   В двадцять першому столітті велика кількість дітей, підлітків, молоді дуже бажають бути «публічною персоною». Вони вважають, що це круто! Коли ти відомий, модний, популярний, тебе впізнають на вулиці, з тобою всі мріють сфотографуватися, поспілкуватися або просто взяти автограф.

Але чи насправді це так?

Звичайно є свої плюси та мінуси. Серед позитивів соціальних мереж можна виокремити швидку та дешеву комунікацію, оперативний обмін інформацією, можливість бути у центрі подій, нові знайомства.

Але не все так добре ,як здається на перший погляд.

Мало хто замислюється, що інформація про себе несе загрозу користувачеві. Адже почастішали випадки, коли при грабуванні квартир чи авто зловмисники використовували інформацію, отриману з соціальних мереж. На публічних людей можуть написати неправдиву інформацію і тим самим зіпсувати їх репутацію.

Хейтери вдало використовують свої "штучки", щоб понизити самооцінку, пишуть погані комантарі.

Взагалі було богато випадків, коли відомих блогерів переслідували підозрілі люди, злодії та невдахи. Взламували сторінку, дізнавались багато інформації, займались шахраїством та обдурювали підписників на гроші. Наприклад, журналіст написав статтю, яка своєю новиною вибухнула в мережах і зібрала біля себе багато людей, а адресату якому вона належала не сподобалась, він може погрожувати журналісту або зробити не приємні речі.

Тому, вважаю, нам всім слід бути обережнішими із соціальними мережами, користуватися в межах норми і не розповсюджувати неправдиву інформацію, а також не дуже детально розповідати про себе! 

Бережіть себе!

"День писемності України"

Дев’ятого листопада відзначається велике свято України.

День української писемності та мови.

У цього свята дуже цікава історія.

За православним календарем - це день влаштування пам’яті Преподобного Нестора-літописця, письменника агіогрофа, основоположника давньоруської істографіі, першого історика Київської русі, мислителя, вченого, ченця  Києво - Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з його праці починається писемна українська мова. Колись навіть дітей віддавали до школи саме у цей день, після служби у церкві, де молились та просили у Нестора-літописця аби благословив майбутніх учнів.

Це й не дивно, адже преподобний здобув всесвітню славу. Принесла її праця всього життя Нестора-літописця, котрий взяв участь у літописанні Київської Русі і залишив світу неоціненний скарб – «Повість минулих літ».

Нестор-літописець був священнослужителем Київсько-Печерської лаври та літописцем. Його мощі досі знаходяться у Києві, в печерах лаври.
Цікавий факт про літописця: у 80-х роках судмедексперти провели дослідження мощ святого і склали його ймовірний портрет, звідти ми і дізнались, як він насправді виглядав. Саме з ім’ям Нестора літописця пов’язують зародження української писемності, книжного слова, літературної традиції.

День писемності
Ризики публічності
bottom of page