top of page
  • Instagram

РИБОЧКА ПОЛІНА

Вітаю! Я, Рибочка Поліна. Мені 14 років. Навчаюся у Кременчуцькому ліцеї №10 «Лінгвіст».
Захоплююсь спортивною гімнастикою, у вільний час, вже вісім років відвідую тренування, де отримую задоволення.
Понад три роки,  я займаюсь журналістикою, заняття пролетає неймовірно швидко, майже непомітно, але запам’ятовується на весь день, бо початок дня проведений із друзями та улюбленим вчителем.
Активно знімаю ролики та фотографую. Веду свій блог у соціальній мережі «Instagram». Знімаю драйвові короткі відео на платформі «Tik Tok».
Часто, після занять з журналістики, я проводжу час із друзями!  
Коли закінчу школу, планую вступити до Львівського національного університета ім. І. Франка. Влітку 2022 року почала писати свої вірші. Ось відривок одно з таких:
"Подивись на мене - чим я стала?
Вже ні дня не можу без сльози.
Ніби, якась лялька із металу: 
Ні очей, обличчя, ні краси.

Подивись на мене, будь сміливим.
Запитай, як зараз я живу…"
У світі немає жодної людини, яка б не мріяла. Я не стала винятком. У моїй голові постійно створюються образи прекрасного майбутнього. Події, які зробили б щасливою не тільки мене, а й близьких мені людей. 
Особисто, я вважаю, робота журналістом дасть мені можливість для професійного розвитку.
Я намагаюсь розвивати себе всебічно, тож у вересні 2022 року, спробувала презентувати себе і порівняти з підметом. А обрала я - чай!. Що ж, гадаю зацікавила?

- "Чому ж чай?"- ви мене запитаєте. Відповім вам: «Чай є холодним, гарячим або теплим. Якщо будеш пити гарячий чай, то можна обпектися, так і зі мною, якщо зневажливо до мене ставитись, то можна і до гаспида сходити. Якщо будеш пити холодний чай, то можеш потім захворіти або наприклад, він буде вже не такий смачний. Тобто якщо холодно до мене відноситись і наприклад, не пояснювати, чому ти так робиш, то можна і відчути трішки моєї люті) До чого це все? Та, хочу сказати, що зі мною треба шукати золоту середину».

Всіх обіймаю! Сподіваюсь ви усі в безпеці!
Гарного дня!

Візитівка Поліни Рибочки, юної журналістки Медіа-Центру "Зоряний TV"

2566964b-e8a7-4bd9-b5c3-f35538d7c935.jpg

Відеороботи:

Гороскоп у "Зоряному"

Гороскоп у "Зоряному"

Відеороботи
Гороскоп
Гороскоп 2
Журналісткі роботи

СНІД-не вирок 


Сьогодні, 1 грудня, Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) вражає імунну систему і послаблює системи контролю і захисту людей від інфекцій і деяких типів раку. Вірус руйнує і послаблює функцію імунних клітин, тому в інфікованих людей поступово розвивається імунодефіцит.  Останьою стадією ВІЛ-інфекції є Синдром набутого імунодефіциту (СНІД), які в різних людей може розвинутися через 2-15 років.  Для СНІДу характерне розвиток деяких типів раку, інфекцій або інших важких клінічних проявів.


Отже,до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом хотілося б згадати деякі факти…


Десять років тому, коротке слово «СНІД» було мало кому відомо.  До 1993 року смертельна хвороба, позначена цими чотирма літерами, вразила більше 2,5 мільйонів чоловік у всьому світі.  І, ця глобальна епідемія продовжує поширюватися.  

Щодня вірус, що викликає СНІД, заражає набагато більше 5000 чоловік, переважно - це молодь або люди середнього віку, від яких залежить стан в сім'ї, громаді і економіці.  На кінець цього десятиліття загальна чисельність інфікованих може скласти 40 мільйонів чоловік - більше, ніж загинуло у Другій світовій війні.

Як вважаєте, ця цифра має значення..?


Дивлячись на деякі факти, цифри і наводячи конкретні приклади того, чим обертається епідемія, 

можна припустити, що кожен третій українець має позитивний ВІЛ і не знає про це. Тому заходи щодо попередження СНІДу не припиняються. 

Чому кожен день все ще заражаються тисячі людей, незважаючи на профілактичні кампанії, що вживаються у відповідно до національних програм боротьби зі СНІДом у всьому світі?  На це питання є багато відповідей, оскільки СНІД - хвороба, що передається головним чином статевим шляхом, і каталізаторами поширення вірусу є різного роду табу, самовдоволення, невігластво і маса інших чинників.  
Однак багато людей зустрічають грізний СНІД мужньо, винахідливо і часто з дивовижним успіхом.  Навіть незважаючи на те, що не існує ні вакцини, ні способу лікування.

Досвід показує: мільйони незаражених чоловіків, жінок і дітей в світі можна захистити від вірусу, а мільйони інфікованих ВІЛ або хворих СНІД, можуть отримати співчуття, допомогу, не принижуя людської гідності.

 

Я провела дослідження серед підлітків віком від 10 до 15 років, де вони відповідали на питання щодо своїх знань про ВІЛ і СНІД.

Ось такий результат я отримала:

Серед однієї сотні людей 76 осіб, знають, як передається ВІЛ та СНІД, решта - не задумуються пр це!

100% вважають, що можна захворіти СНІДом, але, дізнатися про це - згодом.

58 хлопчиків та дівчаток рахують, що у школі потрібно розповідати про ВІЛ та СНІД.

Якщо передивитися оцінки українських експертів, то ця цифра, дійсно, вражає -  257 тисяч людей інфіковані ВІЛ. З них треття частина  взагалі не знають й не підозрюють, що інфіковані ВІЛ. Як гадаєте, що це означає..?

А означає це, що небезпечна хвороба наступає і  впевнено руйнує день за днем здоров’я жителей України. 

Тому, будьте обережні, бережіть своє зоров'я та рідних і близьких. 

І, не забувайте, що тестування може зберегти Ваш стан, до того ж, в Україні воно безпечне й безкоштовне. 

СНІД не вирок
bottom of page