Даценко Діана
Вітаю, я Діана і я у захваті від мистецтва. Обожнюю музику, подорожі, природу, Україну, цікаві романи та естетичні місця.
Вважаю, що від життя потрібно брати все.
А взагалі поки я дихаю – я буду надихатися людьми, творити, любити і мріяти.
Полюбляю бути соціально активною і тому давно вирішила для себе, що журналістика це про мене.
Відеороботи
Відеороботи
Проєкт на Громадський бюджет Кременчука № 84, 57
Сюжет. "Щаслива родина". Нагородження у магазині "Принцип"
Блогери та їх популярність
Наразі блогерство набирає обертів і стає дуже популярним. На сьогодні «професія» захоплює мозок підлітків, покоління 21 століття та навіть жінок за 30 . Здебільшого цим займаються жінки, а не чоловіки. Усі звикли бачити красиву картинку, але чи все так легко насправді?
Багато людей вважає, що блогери завжди веселі, добрі чи навпаки злі та серйозні, але чи так все у реальному житті ? Звичайно ж це образ і популярні блогери створюють його здебільшого для тематики своїх відео через те, що людям просто буде не цікаво бачити маленьку залякану дівчинку в Інтернеті. Давайте дивитися правді в очі: вона нікого не зацікавить, а ось, наприклад, впевнена у собі, красива дівчина, яка може дати відсіч, але при цьому буде дружелюбною та доброю – набуде популярності, бо усім буде цікаво за нею спостерігати . І дуже часто саме за такими образами ховаються маленький сором'язливі дівчата . Таким чином вони себе захищають.
Статті
Коли ти популярний блогер, ти маєш велику аудиторію , але це не означає, що ти захищений від хейту, навіть навпаки, на тебе буде литися стільки хейту, стільки неправди та злості, що буде дуже складно втриматися на плаву і не втратити свою аудиторію. Здебільшого хейтери це люди, які заздрять і намагаються зламати тебе, блогери повинні бути дуже стриманими, не вступати ні з ким у конфлікти, хоча дуже часто публіка хоче саме цього. Дуже часто образ зірки створюється саме для того, щоб захистити себе від хейту.
Тепер поговоримо про блогера не як про людину , а як про професію. Багато хто думає, що це дуже легко чи навпаки надто складно. Можу сказати тільки те, що на початку блогеру й справді буде дуже важко, тому що потрібно набрати аудиторію, знайти рекламодавців, щоб хоча б заробляти, і робити так, аби вони не перейшли на бік інших, тобто повинна робота виконуватися якісно. Але коли у блогера вже є аудиторія, наприклад 10 тисяч підписників, буде набагато легше. По-перше, рекламодавців буде більше. По-друге, збільшиться кількість глядачів.
Одним з плюсів блогерства є те, що не потрібно заздалегідь готувати тексти, сценарії. Говорити одразу, без підготовки на камеру не складно, якщо у вас добре підвішений язик. Тобто блогер - це людина, яка веде онлайн-щоденник - блог, регулярно публікує в ньому нові записи, розповідає про всі новинки, які стосуються її тематики.
Я вважаю, що бути блогером безперечно дуже важко, адже треба мати неабияку силу волі, не кожен зможе ділитися з людьми своїми думками, поглядами на життя, давати певні поради, треба бути для цього абсолютно відкритою особистістю і не боятися соціальної думки, адже скільки людей на планеті, стільки ж і думок. Не варто губити свою точку зору в потоці чужих думок.
День без гаджетів у 21 столітті
Де брати інформацію?
Усі ми наразі живемо в сучасному світі. Ми маємо те, про що нашим бабусям і дідусям у їхні роки уявити було складно. У сучасному світі машини роблять майже все за нас. Бути гарною домогосподаркою у сьогоденні не так вже й важко. Ви тільки уявіть: посудомийна машина сама миє посуд, пральна – пере, робот-пилосос – самостійно усуне сміття, автомобіль – довезе куди захочеш.
Телефони, якими користувалися наші предки, отримали нове життя, вони не тільки змінили свій стиль і вигляд, а й призначення. Якщо раніше телефони були лише засобом для зв’язку, то наразі гаджети – невід’ємний атрибут життя. Саме завдяки їм ми маємо нагоду дізнатися будь-яку інформацію якнайшвидше – достатньо тільки відновити стрічку Instagram.
Телефони є новим універсальним засобом комунікації. Смартфони допоможуть тобі купити новий одяг або замовити їжу, сидячи вдома на дивані. Та чи зможемо ми прожити хоча б один день без телефону? Це хоч і складно, але давайте спробуємо уявити
Отже , ранок. Ми прокидаємося збираємося до школи. Виходимо з будинку, але забуваємо гаманець вдома. Одразу ж приходить думка – зателефонувати мамі, та згадуємо, що смартфон не з нами. Тож нам доводиться повертатися додому.
Нарешті ми на шляху до школи. Щоб скоротити час, було б непогано з кимось поговорити по телефону або послухати музику та на жаль знову ми не в силі якось виправити ситуацію, адже наш гаджет не поруч. Тож прямуємо до школи самі.
Ось ми й у школі, але чомусь усі обговорюють якусь новину. Про , що вона ? Я не можу зрозуміти , а варто лише почати життя без телефону, немов біла ворона.
Під час уроку вчитель просить нас знайти певну інформацію за посиланням. Але як я це зроблю? Тож чекаємо на інших. Ось всьому класу доводиться ділитись зі мною знайденою інформацією. На перерві я також була не в захваті. Однокласники, як завжди дивляться ТіkТоk, а я не знаю, куди подітись і чим себе зайняти. Сходжу до їдальні, хоч якась справа… Алгебра – найскладніший предмет у школі. Для полегшення вирішування складних рівнянь, дозволено користуватися калькуляторами. Мені ж знову доводиться самотужки вирішувати.
Нарешті школа закінчилась. Час танцювального гуртка, сподіваюсь, хоч там не знадобиться телефон. Але чому мені сьогодні так «щастить» ? Зовсім забула про фонограму для нового номеру, але ж я пообіцяла. Боже, тренер мене з'їсть… Гаразд, на щастя, вона була не голодна. Накричала, та нічого.
Дім , милий дім, як я сумувала. Тільки зайшла, як мама почала на мене кричати через те, що не брала слухавку, що вона переймалася. Чудово, через це ще й сварка.
Ліжко . Зазвичай перед сном я дивлюся відеоролики в YouTube , але не сьогодні, тож книга . Скоріш би завтра, бо день без гаджетів – це капець .
Отже , я вважаю, що всі ми поринули в фантазію. Відповідь – очевидна. День без смартфону – це жах, навіть великий, страшний нічний кошмар. Ти не знаєш нічого, ти взагалі не в темі дня. Життя стало настільки мобільним і віртуальним. Люди вже не зможуть просто взяти і відмовитись від гаджетів. Та і навіщо ? Вони роблять наше життя набагато зручнішим і мобільнішим. Достатньо буде усвідомлення того, щоб зменшити кількість годин у телефоні, приділяти реальному життю більше уваги, ніж віртуальному.