top of page
  • Instagram

ЛАЗОРЕНКО АРІНА

Мене звати  Лазоренко Аріна.

І ви завітали до мене на сторінку дякую вам.

Нижче ви можете побачити  мої роботи.

Тепер про мене. Мені 12 років, навчаюся в 7 класі  у 25 ліцеї. Беру дуже активну роль у житті ліцею.

Обожню тваринок і у мене теж є домашні улюбленці.

Мрію, щоб у мене була можливість подорожувати.

Захоплююсь малюванням і бальними танцями.

У майбутньому, хочу стати журналісткою або дизайнером.

Також, беру активну участь у житті  свого міста. Кожна моя стаття буде цікава і актуальна

Лазоренко 1.jpg

Журналістські роботи:

Люди з обмеженими можливостями.

Часто ми кажемо, що у нас все погано, щось болить, отримали погану оцінку, не вистачає грошей, але ми не помічаємо справжні проблеми. Подивітся на цих людей: у них не має рук і  ніг, але вони не зважаючи ні на що, досягли вершин стали відомими на весь світ, а ви здорові, і кажете, що у вас щось не так. Не потрібно казати, що хтось гірше або краще, ми всі рівні, але хтось має сильнішу мотивацію. 
Взагалі розрізняють 5 категорій інвалідності:
1.Фізичні недоліки - тобто порушення опорно-рухового апарату.
2. Порушення роботи внутрішніх органів "загальні  захворювання" (онкозахворювання , астма , діабет та інші)
3. Інтелектуальні захворювання та психічні порушення.
4 Зорові порушення (сліпота або слабозорість). 
5 Слухові (глухота або слабочуючі)
Залежно від ступеня втрати здоров'я визначається група, до якої відноситься та чи інша травма. Взагалі є три групи:
1 група - дається особам, які повністю втратили працездатність і потребують  опіки.
2 група - особа в змозі піклуватися про себе сама, але не здатна до праці.
3 група - призначається особам, які здатні працювати, але в полегшеній формі.

                                                   ТОП - 5 СУПЕРГЕРОЇВ: 

 

 

Стівен Хокінг Народився 1942 року. у1962 році закінчив Оксфордський університет і почав займатися теоретичною фізикою.Мав захворювання мотонейронів, бічний аміотрофічний склероз, перші ознаки якого виявилися в 21 рік. Але, це не завадило йому увійти в рейтинг 100 геніїв сучасності  та прославитися своїми дослідженнями у астрофізиці  , космології , стати письменником та директором по научній роботі .

Стівен Хокінг.jpg

Нік Вуйчич я думаю багато хто його знає  . Пастор та мотиваційний оратор з Австрії. Народився з синдромом титралеміє але не зважаючи на це  він зміг навчитися ходити, плавати, кататися на серф дошці для серфінгу, писатита жити повноцінним життям. Сьогодні на його візити з нетерпінням чекають у всіх куточках світу . У Ніка дружина   та двоє синів  також сім'я чекає на двох доньок.

icon.jpg

У нас в Україні  теж є свої видатні люди наприклад Співаків Іван та Надія, які танцюють на візках. На чемпіонаті світу вони отримали золото, але це не перша їх перемога .

728129_1_w_570.jpg

Олена  Акопян українська спортсменка чемпіонка та багаторазовий призер параолімпійських ігор в таких категоріях як плавання, біатлон, лижні гонки . Заслужений майстер спорту. Людина, яка не скорилася долі!

hqdefault.jpg

Альберт Ейнштейн видатний фізик у батьки якого навіть не підозрювали що він стане найбільшим вченим 20 століття. А він страждав аутизмом та дислексією. 

dc70224031a4ad5d8f0a5ced566cd87a.jpg

Це лише мала частина таких видатних людей.

Творча криза - що робити ?

В цій статті я вам розповім :

Що таке творча криза ?

Як  боротися з творчою кризою ?

Що робити, якщо у вас є термін здачі роботи, а вам зовсім не до цього?

Дізнавшись думки експертів, я зробила певні висновки.

Творча криза - це стан, в якому автор втрачає здатність створювати оригінальні і неповторні роботи. Творча криза може бути не тільки у письменників , і виявлятися вона може у будь-якому віці. Причиною її можуть бути проблеми в особистому житті, перевтома, щоденні одноманітні обов’язки, ослабленість організму та схильність його до авітамінозу. Найчастіше творча криза прослідковується восени або взимку.

Найголовніше – методи боротьби з творчою кризою.

light-bulb-with-the-word-idea_1214-154.j
0000003948_creative-idea-graphic-bulb-co

В першу чергу потрібно заспокоїтися, випити чаю, прийняти ванну з аромомаслами. Знайдіть і перегляньте цікавий фільм з чимось смачненьким, почитайте книгу, послухайте музику, пориньте в чужу історію, переключіться.

Займіться чимось корисним, наприклад тим, що ви довго відкладали в далеку шафу: похід до лікаря, відвідання родичів, перекладання речей в шафі, генеральне прибирання вдома або просто сходіть з другом чи подругою до кафе.

Найкращий відпочинок, безперечно, це зміна діяльності. Спробуйте зайнятися тим, чим ви не займались, чимось новим: написання віршів, ліплення з глини, малювання, виготовлення творчих поробок.

Сходіть до лісу, відчуйте себе в гармонії з природою або просто погуляйте на свіжому повітрі у парку. Якщо є можливість – подорожуйте, обов’язково відвідайте інше місто або навіть країну, збагатіться знаннями про їхні традиції, зробіть багато яскравих фотографій визначних місць. Якщо ж ви малюєте, то візьміть з собою пензлики, фарби, альбом та творіть красу природи у себе на аркуші. Або якщо ви пишете пісні чи вірші, то візьміть з собою блокнот для нотаток та перенесіть всі свої почуття на рядки пісні чи віршів.

Всебічно розвивайтеся, відвідуйте виставки, екскурсії, вистави. Якщо у вас немає ідей, спробуйте їх знайти у блогерів, які вас надихають , в інтернеті також можуть бути гарні варіанти для натхнення. Головне не довести себе до ще гіршого стану – депресії.

Але є випадки, коли бракує часу, що тоді робити ? Такі випадки настають, коли ваше хобі є вашою роботою. Ось вам поради Н. В. Гоголя. Він казав, що якщо вам сьогодні не йдуть потрібні думки в голову, то почніть писати: «Щось мені сьогодні  не пишеться», і тоді потрібні думки прийдуть самі .

Також відомий художник Ван Гог казав, що якщо голос в середині вас каже що ви не можете творити, то продовжуйте працювати  до тих пір,  поки він не замовкне.

Я думаю, всі знають, що апетит приходить під час їжі. Так ось це також стосується творчості, вмовте себе попрацювати  пів години, а потім ці пів години, як правило, розтягнуться на декілька годин, можливо навіть до тих пір, поки ви не закінчите роботу.

Методи боротьби з творчою кризою відомих людей.

Д. Кухарук – фотограф.  Його метод полягає в тому, щоб розігнати кров, побігати чи просто підти покидати сніг або сходити до зали.

О. Валянік - акторка театру. Вона вважає, що творча криза у нас лише в голові . Для того, щоб вона зникла, потрібно привести свої думки до порядоку.

І. Полєтуха - громадська активістка. Наприклад їй вистачає просто поспати, на відновлення достатньо одної доби.

Ю. Фінковська поетеса. "Творчі кризи це природно або творчість надто потужний емоційний випуск , а отже мусить бути період для відновлення сил». Вона слухає глибоку музику дивиться фільми та читає книги.

О. Осійчук – письменниця. Вона ніяк з кризою не бореться. Адже вважає, що в житті дуже багато інших речей.  Наприклад вічне попрати, попрасувати, приготувати їжу. І не забувати про забаганки дітей і про себе. От тому коли є хоча б хвилинка, вона одразу сідає писати дуже цікаві твори.

Наташа Кувібо – ілюстратор. «У мене ніколи не було творчої кризи. У мене було творче вигорання (коли від того, що дуже сильно і багато навантажуєш себе роботою та малюванням, потім не залишається сил ні на що, і навіть після відпочинку немає ніякого бажання щось робити).

У таких випадках я намагаюся дати собі часу відпочити стільки, скільки буде потрібно, щоб перестати себе погано почувати (це може бути і місяць, і два, і навіть більше)».

Томас Едісон казав: «Творчість це 10 відсотків натхнення і 90 напруженої праці». Сподіваюсь, що вам сподобалась моя стаття і стала в нагоді. Тепер ви точно будете знати, як діяти, коли настає творча криза, і як від неї відійти.

Статті
Творча криза
ТОП - 5 супергероїв

Відеороботи:

Відеороботи
Бути собою
Проблеми підлітків

Фотороботи:

Що обереш ти?
Що обрати.jpg
Слово переможе!
слово переможе....jpg
Гуманітарій... слово переможе!
гуманітарій... слово переможе.jpg
Що переможе: цифра чи слово?
Що переможе цифра чи слово...jpg
Що обереш ти?
слово переможе...jpg
Де взяти інформацію..?
Де взяти інформацію.jpg
фотороботи
Що переможе: цифра чи слово?
bottom of page